Pārdodu labu, ekonomisku auto, labā stāvoklī. Tehniskā apskate līdz 2026.g. decembrim, ekoloģija vietā un strādā, salons labā stāvoklī, ir pa kādai mazai švīkai, bet pa lielam viss smuki. Degvielas patēriņš videji ap 5l/100km, lielais ekrāns, līdzi nāk vienu sezonu brauktas vasaras riepas uz lietajiem diskiem. E-pastu nepārbaudu.