Объявления

ОБЪЯВЛЕНИЯ

Подать Объявление Мои Объявления Поиск Объявлений LT

Квартиры / Латвия / Рижский район / Стопиньский округ

 
Улица:
 Тракайский р-он дата УлицаК.m2ЭтажСерияЦена, m2Цена
Pārdošanā kvalitatīvi iekārtots dzīvoklis jaunajā projektā Dreil
Рижский р-он
Robežu 173644/5Нов.2,828 €181,000 €
Lieliska iespēja iegādāties kompaktu un energoefektīvu trīs ista
Рижский р-он
Robežu 33555/5Нов.2,800 €154,000 €
Сдам светлую, уютную и ухоженную 2-комнатную квартиру в тихом ра
Рижский р-он
Upeslejas 52572/5Спец. пр.5.79 €330 €/мес.
Продается полностью реновированная квартира 103 серия , 2х комна
Рижский р-он
Burtnieku 72554/5103-я1,400 €77,000 €
Pārdod 2 istabu dzīvokli paaugstināta komforta rezidenču komplek
Рижский р-он
Koknešu 32651/3Нов.2,262 €147,000 €
Pārdod dzīvokli jaunajā ēkā ar panorāmas liftiem, slēgtu teritor
Рижский р-он
Instituta 292672/5Нов.2,612 €175,000 €
Pārdod plašu un gaišu dzīvokli modernā 2007. gadā celtā mājā. Li
Рижский р-он
Zahārija Stopija 1..3692/5Нов.1,406 €97,000 €
Sakarā ar dzīvesvietas maiņu vēlos nopirkt 2 vai 3istabu dzīvokl
Рижский р-он
-3----куплю
Dreiliņos, jaunajā projektā, pieejams trīsistabu dzīvoklis uz īr
Рижский р-он
Robežu 53632/5Нов.11.11 €700 €/мес.
Квартира с качественным капитальным ремонтом. Три изолирован
Рижский р-он
Institūta 154902/5Спец. пр.1,333 €120,000 €
Izīrē uz 1 gadu tikko pilnībā izremontētu, gaišu un siltu 2-ista
Рижский р-он
Bebri 432553/4Спец. пр.7.09 €390 €/мес.
Nopirkšu-куплю. Steidzami nopirkšu dzīvokli sev. Budžets līdz
Рижский р-он
------куплю
Pārdodas vienās istabu dzīvokli bez remontā klusā priedes meža v
Рижский р-он
Zaharija Stopija 71305/5Лит. пр.933 €28,000 €
Izīrē 2 istabu dzīvokli jaunajā projektā "Dreilinga mājas" Dreil
Рижский р-он
Mazā Robežu 12464/5Нов.14.13 €650 €/мес.
Pārdod trīs istabu dzīvokli Pierīgā, ciematā Upeslejas, Stopiņu
Рижский р-он
Zahārija Stopija 1..3604/5Лит. пр.850 €51,000 €
Viens zvans – vienošanās – darījums. Steidzami Nopirkšu Jūsu D
Рижский р-он
------куплю
Pārdošanā 4 istabu dzīvoklis Ulbrokā-ideāli piemērots ģimenei.
Рижский р-он
Institūta 104661/3Хрущ.1,167 €77,000 €
Tiek pārdots gaišs un plašs 2-istabu dzīvoklis. Dzīvoklis atroda
Рижский р-он
Institūta 292675/5Нов.2,612 €175,000 €
Mēbēlēts dzīvoklis. jaunas mēbeles un iekārtas. iebūvēta virtuve
Рижский р-он
Robezu 402402/5Нов.12 €480 €/мес.
Piedāvāju izīrēt 2-istabu dzīvokli specprojekta ķieģeļu mājas 2/
Рижский р-он
Mārītes 252502/5Спец. пр.5 €250 €/мес.
Tiek pārdots gaišs, plašs, mājīgs un funkcionāli plānots dzīvokl
Рижский р-он
2 143893/4Нов.1,674 €149,000 €
Pārdod plašu, modernu un energoefektīvu 2-istabu dzīvokli Ulbrok
Рижский р-он
Institūta 29 252672/5Нов.2,500 €167,500 €
Pārdod gaišu, plašu un saules piepildītu dzīvokli jaunajā projek
Рижский р-он
Zahārija Stopija 1..2716/6Нов.1,049 €74,500 €
Prestīža atrašanās vieta. Īpašnieks pārdod 4 istabu privatizēto
Рижский р-он
Institūta 134863/5Спец. пр.1,471 €126,500 €
Покупаем дома, квартиры и другую недвижимость. Рассматриваем
Рижский р-он
------куплю
Срочно куплю квартиру/дом (до 90% от рыночной стоимости) или тол
Рижский р-он
------куплю
Tikai 20 km no Rīgas centra, zaļā priežu meža ielokā, tiek pārdo
Рижский р-он
Zahārija Stopija 1..2541/5Нов.1,000 €54,000 €
Upeslejās pārdod - zaļā un mierīgā vidē pie upes 2 istabu dzīvok
Рижский р-он
Zahārija Stopija 1..2385/5Лит. пр.1,053 €40,000 €
Pārdodam saulainu dzīvokli ļoti labā lokācijā, līdz Rīgai 15 min
Рижский р-он
Burtnieku 92475/5Лит. пр.638 €30,000 €
Pārdodu 2-istabu dzīvokli Ulbrokā. Silts un mājīgs dzīvoklis dzī
Рижский р-он
Institūta 362454/5103-я1,178 €53,000 €
Pārdod 2 istabu dzīvokli , Mazā Robežu ielā 5, Ulbroka Stopiņu N
Рижский р-он
Mazā robežu 52454/5Нов.2,711 €122,000 €
Pārdod 2 istabu dzīvokli Ulbrokā, pie Ezera Piedāvājumā dzīvo
Рижский р-он
Peldu 82564/5103-я977 €54,700 €
131400 Euro+21% (Pvn). Īpašnieks pārdod gaišu un plašu, jaunu un
Рижский р-он
Institūta 292661/5Нов.2,409 €159,000 €
Pārdošu Jūsu īpašumu ātri un par augstāko tirgus cenu. Uzticie
Рижский р-он
------ -
Продаётся светлая 1-комнатная квартира в Улброке Продаётся 1-
Рижский р-он
Instituta 36A1355/5103-я857 €30,000 €
Elegants 3 istabu dzīvoklis mierpilnā un zaļā vidē. Piedāvājum
Рижский р-он
Institūta 293823/5Нов.2,683 €220,000 €
No 01.06.2026. izīrē ilgtermiņā (>1 gadu) daļēji mēbelētu dzī
Рижский р-он
Liepu 14941/2Ч. дом7.45 €700 €/мес.
Pārdodu 2-istabu dzīvokli Ulbrokā, ķieģeļu mājā. Silts un mājīgs
Рижский р-он
Institūta 42484/4Хрущ.1,094 €52,500 €
Piedāvājumā 3 istabu dzīvoklis ar ērtu un pārdomātu plānojumu –
Рижский р-он
Institūta 43654/4Спец. пр.1,075 €69,900 €

Показать выбранные объявления  
Снять выделение

Архив объявлений