Pārdodu savu labo volviku , iegādāta cita mašīna .
Viss strādā kā vajag, labas riepas ziemas ar šipiem un līdzi vasaras komplekts .
Viss strādā. Gandrīz kā jauna apskate .ar pirmo izieta
vizuālais kā jau 20 gadus vecai mašīnai, rūsas nav.
vairāk zvanot , cena uz vietas nedaudz runājama.