Pārdodu Golf 7, sakarā ar jauna auto iegādi. Apskate izieta bez aizrādījumiem, vizuāli un tehniski labā stāvoklī, ir nenozīmīgi rūsas defekti. Nomainīts kvēpu filtrs pirms pēdējās TA. Latvijā vienīgais īpašnieks, pirms 3 gadiem atvesta no Vācijas. Ļoti ekonomisks - pilsētā ap 5l/100km, ārpus 4l/100kmm. Apskatīt var Liepājā vai Grobiņā. Ir gan ziemas, gan vasaras riepas.