Tirgoju ģimenes auto, kas lieliski kalpojis visus gadus. Auto pirkts Latvijā un esmu vienīgais īpašnieks. Auto izgājis jaunu tehnisko apskati, maz lieto degvielu, reāli ap 4l uz 100km. Auto ieguldījumus neprasa, nav jauna, bet ir pat ļoti dzīva. Visa informācija redzama csdd, uz jautājumiem atbildēšu telefoniski.