Street:
 Announcements date RegionК.m2ЭтажСерияЦена, m2Цена
Pārdod dizainisku 2-istabu dzīvokli ar 2 saulainām jumta ter
Рига
Пурвциемс
Дзелзавас 35/1
21476/6Нов.782 €115,000 €
Nopirksim dzīvokli jebkurā stāvoklī. Samaksāsim komunālos
Рига
Иманта5----buy
Izīrēju skaistu, nelielu dzīvokli Kastrānes ielā 1/2, jaunā
Рига
Пурвциемс
Кастранес 1/2
1252/5Рекон.1 €25 €/day
3 stāvu dzīvoklis rindu mājā atrodas privātajā sektorā. Slēg
Рига
Тейка
Ваверес 4
41683/3Нов.1,429 €240,000 €
Tiek pārdots 6 istabu dzīvoklis pašā Rīgas centrā ar skatu u
Рига
центр
Райня бульв. 3
61932/6Рекон.2,004 €386,800 €
Pārdot jauno A+klases daudzddzīvokļu mājas projekts Teikā.
Рига
Тейка
Кауказа 11
3782/4Нов.3,509 €273,700 €
Newly renovated 2 Room Cozy furnished Apartment on Rent in e
Рига
центр
Авоту 4
2352/4Нов.15.14 €530 €/mon.
Pārdodu Kapitāli remontētu dzīvokli Renovētā mājā - - māj
Рига
Гризинькалнс
Авоту 66A
2341/5Рекон.1,971 €67,000 €
Tiek pārdots 2.istabu dzīvoklis ar kapitālo remontu ar mantu
Рига
Югла
Юглас 31
2422/3Сталинка1,636 €68,698 €
1 Room Apartment on Rent for International Students and prof
Рига
Агенскалнс
Калнциема 103
1301/2104-я7.33 €220 €/mon.
38 + 33 m2 = Pārdodu Kapitāli remontētu dzīvokli + komerciāl
Рига
центр
Авоту 66A
3711/5Рекон.1,563 €111,000 €
Сдаётся 1комн. квартира все удобства мебель, бытовая техника
Рига
Пурвциемс
Дзелзавас 31
1355/5Лит. пр.0.571 €20 €/day
Rīga / Centrs / Pārdod - Īpašnieks pārdod Investīciju ob
Рига
центр
Стабу 15
62188/8Сталинка844 €184,000 €
Цена проживания 50 евро за одну ночь с воскресения по пятниц
Рига
центр
Элизабетес 22
2372/5Рекон.1.35 €50 €/day
Стильная и просторная квартира класса люкс на 2х персон. Ван
Рига
центр
Элизабетес 22
2452/5Рекон.1.44 €65 €/day
4 взрослых. Цена проживания 60 евро за одну ночь с воскресен
Рига
центр
Элизабетес 22
2473/5Рекон.1.28 €60 €/day
2 взрослых +1 ребенок до 12 лет. Страховой депозит 100 евро.
Рига
центр
Гертрудес 129
2374/5Рекон.1.49 €55 €/day
Nopirksim jūsu dzīvokli, māju vai vasarnīcu. Izskatīsim ar
Рига
Межапарк-----buy
Nopirkšu/куплю. Steidzami nopirkšu dzīvokli jebkurā stāvok
Рига
Агенскалнс-----buy
2 взрослых. Цена проживания 50 евро за одну ночь с воскресен
Рига
центр
Элизабетес 22
2322/5Рекон.1.56 €50 €/day
Piedāvājam iegādei jaunu lielisku 4- istabu dzīvokli jaunajā
Рига
центр
Весетас 6
41882/7Нов.3,910 €735,000 €
Куплю 2-комнатную квартиру в типовом панельном доме. (лито
Рига
Иманта2--602-я-buy
Piedāvājumā gaišs un mājīgs 3 istabu dzīvoklis 4. stāvā ēkā
Рига
центр
Валдемара 106
3904/8Сталинка2,078 €187,000 €
Īpašnieks pārdod siltu, saulainu divistabu dzīvokli ērtā Bot
Рига
Агенскалнс
Балдонес 24
2393/5Лит. пр.1,692 €66,000 €
Nopirkšu/куплю. Steidzami nopirkšu dzīvokli jebkurā stāvok
Рига
Югла-----buy
Деньги в тот же день. Покупаем любые квартиры или 1/2-5/6
Рига
Дзегужкалнс-----buy
Pārdodu divistabu dzīvokli, lietuviešu projektā. Blakus Meža
Рига
Мангали
Остас пр. 4-23
2471/5Лит. пр.921 €43,300 €
Saulains un kluss 4.stāva dzīvoklis, tikko pēc kvalitatīva r
Рига
р-он ул. Латгалес
Католю 29
2394/7Рекон.2,338 €91,180 €
Хочу купить квартиру. До 90 % от рыночной стоимости. Кварт
Рига
центр4----buy
Projektā "Kaukāza Nami" izīrē 75.10 kv. m. plašu trīsistabu
Рига
Тейка
Кауказа 11
3752/4Нов.16 €1,200 €/mon.

Previous    1 .. 89 90 91 92 94 95 96 97 ..    Next

 
Clear selected

Archive of announcements
 |  |   | RSS